Lemberg Reisen (ua)

Франкфурт на Майні-Херсон

Новий автобусний маршрут

Від Транспортної компанії

East West Eurolines

Відправлення автобуса з Німеччини:

вівторок, субота

Відправлення автобуса з України:

Bівторок (Cереда), П’ятниця (Субота)

 

Розклад руху

Відправлення
МістаПрибуттяЗупинки
5:00
Франкфурт на Майні17:15ZOB,Mannheimer Straße
07:40Штуттгарт14:35Fernbushaltestelle Flughafen Stuttgart
Flughafenstraße 43
70629 Stuttgart
08:50Ульм13:25ZOB, Eberhard-Finckh-Straße,
89075
Ulm-Böfingen
10:00Mюнхен11:10ZOB,Werner-Heisenberg-Allee
11:30Регенсбург08:55ZOB,Bahnhofstraße
13:30Нюрнберг07:25ZOB,Willy-Brandt-Platz
16:30Хемніц04:10ZOB,Georgstraße
17:30Дрезден03:05ZOB,Bayrische Straße
08:15Львів14:00автовокзал
10:40Тернопіль10:50автовокзал
12:50Хмельницький08:30автовокзал
14:55Вінница06:00Автовокзал
18:10Умань02:30 Ср.Автовокзал
21:45Одеса23:15, Вт.Автовокзал
23:55Миколаїв20:30, Вт.Автовокзал
01:15Херсон19:00, Вт.Автовокзал
ПрибуттяМістаВідправленняЗупинки

Актуалізовано 08.12.17

Ціни

 ЛьвівТернопіль* РівнеХмельницький* ЖитомирВінниця* КиївУмань*Одеса*
Полтава
Миколаїв*
Харків
Херсон*
Дніпро
Франкфурт на Майні75/14075/14075/14075/14075/14085/16085/16085/160
Ульм75/14075/14075/14075/14075/14085/16085/16085/160
Mюнхен75/14075/14075/14075/14075/14085/16085/16085/160
Регенсбург70/13070/13070/13070/13070/13080/15080/15080/150
Нюрнберг70/13070/13070/13070/13070/13080/15080/15080/150
Хемніц65/12065/12065/12065/12065/12070/13070/13070/130
Дрезден65/12065/12065/12065/12065/12070/13070/13070/130
Aktualisiert: 01.08.2018

Знижки:
Для дітей до 3 років – 50%
Для дітей з 4 до 12 років – 20%
Для осіб літнього віку (за 60 років) – 10%
Для груп від 10 осіб – 10%
Для учнів та студентів (ISIC) – 10%

багаж:
– 2 місця, 100 х 50 х 30 см, загальною вагою до 40 кг
– Ручна поклажа 60/40/20 (H / B / L) до 10 kg

За 5 днів до виїзду клієнт підтверджує свій від’їзд і отримує номер
автобуса і номер телефону водія автобуса

перевізник:
транспортна компанія
EAST WEST EUROLINES
ТзоВ “ATP-14631”