Lemberg Reisen (ua)

Кельн – Гамбург–Берлін– Херсон

Aвтобусний маршрут

Від Транспортної компанії

East West Eurolines

Відправлення автобуса з Німеччини:

П’ятниця та неділя

Відправлення автобуса з України:

Понеділок (вівторок) та
Середа (четвер)

Розклад руху

ВідправленняМістаПрибуттяЗупинки
6:00Кельн14:30Köln Bonn Airport,
2. Terminal, 51147
Kennedystraße
6:40Дюссельдорф13:50Düsseldorf Hbf ZOB
Worringer Straße,
40210 Düsseldorf
7:40Ессен12:50HBF Sudseite
11:10Бремен09:30ZOB, (Breitenweg, 27)
13:15Гамбург07:40ZOB, (Adenauerallee, 78)
17:15Берлін03:45ZOB, am Funkturm (Masurenallee, 4)
8:15Львів14:00Автовокзал
10:40Тернопіль10:50Автовокзал
12:50Хмельницький08:30Автовокзал
14:55Вінница06:00Автовокзал
18:10Умань02:30 Ср.Автовокзал
21:45Одеса23:15, Вт.Автовокзал
23:55Миколаїв20:30, Вт.Автовокзал
1:15Херсон19:00, Вт.Автовокзал
ПрибуттяМістаВідправленняЗупинки

Ціни:

 Львів, ТернопільPівне*, Житомир*, Київ*Хмельницький,
Вінница, Умань
Одеса
Полтава*
Миколаїв
Харьків*
Херсон
Дніпро*
Кельн70/13070/13075/14085/16085/16085/160
Дюссельдорф70/13070/13075/14085/16085/16085/160
Ессен70/13070/13075/14085/16085/16085/160
Бремен65/12065/12075/14085/16075/14075/140
Гамбург65/12065/12075/14085/16075/14075/140
Берлін60/11060/11065/12085/16070/13070/130
Aktualisiert:20.01.2020

Знижки:

Для дітей до 3 років – 50%

Для дітей з 4 до 12 років – 20%

Для осіб літнього віку (за 60 років) – 10%

Для груп від 10 осіб – 10% Для учнів та студентів (ISIC) – 10%

Багаж:

2 місця, 80 х 40 х 40 см, загальною вагою до 40 кг – Ручна поклажа 60/40/20 (H / B / L) до 10 kg

За 5 днів до виїзду клієнт підтверджує свій від’їзд і отримує номер автобуса і номер телефону водія автобуса

Перевізник:

Транспортна компанія

EAST WEST EUROLINES

ТзоВ “ATP-14631″